
У суботу, 3 листопада, на спорткомплексі м. Любомля відбувся турнір з міні-футболу серед ветеранів спорту.
Змагання проводилися за коловою системою. У першому турі команда Рівненської ОТГ перемогла головненців 3:0, а Олеськ, який представляв Вишнівську ОТГ, поступився Любомлю 1:3.
Після цього любомльчани перемогли Рівне 2:1, а команда Головненської ОТГ перемогла Олеськ 4:3.
У завершальному турі рівненчани виграли в Олеська 3:1, а головненці перемогли Любомль 3:2.
Отож, четверте місце у турнірі посіли команда Олеська, третє — Головненської ОТГ, друге — любомльчани, а переможцем стала команда Рівненської ОТГ.

















Залишити коментар