У Любомлі радитимуться, як проводити чемпіонат з футзалу

30.11.2018 / Новини, Спорт

У вівторок, 4 грудня у залі засідань Любомльської районної ради працюватиме оргкомітет з проведення Любомльського району з футзалу 2018-2019 років.

На зібрання запрошують представників команд.

Початок заходу — о 12.00 год.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*