У Любомлі гостювали юні футболісти з Києва (ФОТО)

22.08.2018 / Новини, Спорт

У вівторок, 21-го серпня, до Любомля завітала дитяча команда “Єдність” з Києва.

До слова, юні столичні спортсмени приїжджають у гості до Любомля вже друге літо поспіль та змагаються у товариських поєдинках зі своїми однолітками.

Цього разу було зіграно два матчі різними складами. В одному любомльчани перемогли з рахунком 1:0, а другий завершився бойовою нічиєю 2:2.

“Дуже тішить, що діти та батьки отримали масу задоволення від цих зустрічей, — каже тренер Любомльської ДЮСШ Іван Гомза, чиї вихованці зустрічалися з киянами. — Команді суперника — велике спасибі що завітали до нас та вдалих виступів на футбольних полях”.

Фото з Facebook-допису Івана Гомзи.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*