
Спортивний захід розпочали з представлення команд, яких було дві “Носороги” та “Козаки”.
Про це йдеться на Facebook-сторінці навчального закладу.
Команди змагалися у таких конкурсах “Біг у мішках”, “Каша”, “Пінгвіни”, “Плавці”, “Баба яга”.
Організатори і натхненники свята — керівники четвертих класів Леся Солодуха і Валентина Микитюк.
Справжньою підтримкою для команд були їх уболівальники, які мали змогу заробити бали для своєї команди відгадавши загадки. Учасники демонстрували свої вміння бігати, стрибати, а також проявили набуті фізичні якості: спритність, швидкість, сміливість, уміння працювати командою.
У підсумку перемогу здобула команда “Носороги”, яку нагородили медалями та грамотою.
По закінченні свята учні запросили всіх присутніх затанцювати “Танець каченят”.















Залишити коментар