
У суботу, 17-го вересня, у селі Біличі (Любомльського району) відбудеться аматорський турнір з міні-футболу.
Участь у змаганнях візьме 5 команд: медики з Любомля та представники громад із сіл Руда, Біличі, Заозерне, Бірки.
Організовує захід депутат Любомльської районної ради Ірина Устимук. Переможців буде відзначено нагородами.
Усіх охочих з користю провести час запрошують на матчі, де кожен зможе повболівати за улюблену команду.



Залишити коментар