
У неділю, 16 грудня, у спортивному залі Волинської митниці відбулися матчі першого туру.
Нагадаємо, нині участь турнірі бере 14 команд, які поділені на дві групи. Отож, у групі “А” Олеськ і Любомль розійшлися внічию 3:3, Гуща перемогла Куснища з рахунком 2:0, а головненці переграли Забужжя 7:2.
Справжній “голепад” — забитих м’ячів у трьох матчах — відбувся у групі “Б”. Усе це завдяки команді ТМО, яка переграла Столинські Смоляри з рахунком 17:3, та полапівським спортсменам, котрі розгромили Рівне 18:3.
У цій же групі Вишнів переміг команду Любомльської ДЮСШ з рахунком 5:2.
Після першого туру становище команд має такий вигляд:

Група “А”

Група Б











Залишити коментар