Стартував чемпіонат Любомльщини з футзалу (ФОТО)

17.12.2018 / Новини, Спорт

У неділю, 16 грудня, у спортивному залі Волинської митниці відбулися матчі першого туру.

Нагадаємо, нині участь турнірі бере 14 команд, які поділені на дві групи. Отож, у групі “А” Олеськ і Любомль розійшлися внічию 3:3, Гуща перемогла Куснища з рахунком 2:0, а головненці переграли Забужжя 7:2.

Справжній “голепад” — забитих м’ячів у трьох матчах — відбувся у групі “Б”. Усе це завдяки команді ТМО, яка переграла Столинські Смоляри з рахунком 17:3, та полапівським спортсменам, котрі розгромили Рівне 18:3.

У цій же групі Вишнів переміг команду Любомльської ДЮСШ з рахунком 5:2.

Після першого туру становище команд має такий вигляд:

Група “А”

Група Б

 

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*