Шість способів дістатися до Тунелю кохання, що на Рівненщині

01.05.2016 / Новини

Для тих, хто бажає відвідати найромантичніше місце Рівненщини, портал ogo.ua пропонує шість способів туди дістатися.

Якщо ви їдете з Луцька:

1. Електричка “Луцьк – Здолбунів” відправляється о 6.50 та 11.05, “Ковель – Могиляни” о 8.32, “Ковель – Здолбунів” – о 19.20. Виходити потрібно на станції Клевань.

2. Можна доїхати автобусом до Клеваня і приблизно півгодини йдете пішки до Тунелю. Маршрутки “Луцьк – Рівне” відправляються майже кожних півгодини.

3. Автомобілем

Якщо їхати з Рівного:

4. Електричка “Здолбунів – Ковель” відправляється з Рівного о 8.53, 15.13, 17.30, “Здолбунів – Луцьк” – о 5.30, 20.52 і за 40 хв. ви уже в Клевані.

5. До Тунелю з Рівного можна дістатися “маршруткою”. Вони відправляються з автостанції біля залізничного вокзалу і з автовокзалу на вулиці Київській. Доїжджаєте до Клеваня і йдете пішки до Тунелю.

6. Автомобілем

Детальний опис для тих, хто обрав спосіб добирання на автомобілі з Рівного:

Виїжджаючи з Рівного у напрямку на Луцьк приблизно через 15 км побачите заправку “WOG”.

Минувши її та проїхавши під високовольтними лініями електропередач за першим поворотом праворуч буде вказівник “Клевань 1 км”.

Після того, як звернули з головної траси, їдете дорогою, аж доки не впретесь у будівлю жовтого кольору.

Тоді звертаєте праворуч. Їдете трохи розбитою асфальтованою дорогою, доки не побачите перед собою бетонну огорожу.

Тут знову звертаєте направо і доїжджаєте до першого перехрестя.

На ньому звертаєте ліворуч.

На шляху далі з’явиться залізничний переїзд, і через 30 м буде вже та колія, над якою сплівся Тунель кохання.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*