
Православна молодь Свято – Миколаївського храму с. Пульмо мала прекрасну можливість познайомитися і потренуватися із командою дзюдоїстів “Вікторі”.
Фото і відео з тренування оприлюднив на своїй сторінці у Facebook священик Олександр Черевко.
“Безмежно вдячний тренеру Пех Петру Миколайовичу і його вихованцям за те що згодилися провести майстер-клас для наших юнаків. У здоровому тілі – здоровий!!!”, – йдеться в дописі.








Залишити коментар