Представниця Любомльщини стала призеркою Кубка Європи (ФОТО)

13.08.2018 / Новини, Спорт

На Кубку Європи з боротьби дзюдо серед юніорів, який проходив у румунському місті Клуж Напока, представниця Любомльського району Дарина Ляшук стала призеркою турніру.

Дівчина завоювала бронзову медаль у ваговій категорії 48 кг. Такі ж нагороди у складі національної збірної вибороли спортсменки, які виступали у категорії 52 кг — Христина Янчук та Анастасія Врублевська.

“КОРДОН” щиро вітає юних дзюдоїсток та їх наставників і зичить нових спортивних звершень!

Фото з Facebook-допису Віталія Терекевича

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*