
На Кубку Європи з боротьби дзюдо серед юніорів, який проходив у румунському місті Клуж Напока, представниця Любомльського району Дарина Ляшук стала призеркою турніру.
Дівчина завоювала бронзову медаль у ваговій категорії 48 кг. Такі ж нагороди у складі національної збірної вибороли спортсменки, які виступали у категорії 52 кг — Христина Янчук та Анастасія Врублевська.
“КОРДОН” щиро вітає юних дзюдоїсток та їх наставників і зичить нових спортивних звершень!
Фото з Facebook-допису Віталія Терекевича





Залишити коментар