Олександр Усик переміг у 10-му раунді Марко Хука

10.09.2017 / Новини, Спорт

Український боксер Олександр Усик виграв технічним нокаутом у німця Марко Хука у 1/4 фіналу Всесвітньої суперсерії боксу і захистив пояс чемпіона за версією WBO.

Упродовж усього поєдинку український боксер тримав лідерство, а починаючи з третього раунду упевнено атакував противника, – інформує Громадське.

У восьмому раунді Усик послизнувся і судді позбавили Хука 1 очка за те, що він в цей момент завдав йому удар. Крім того німецький боксер кілька разів намагався вдарити українця нижче пояса.

Однак у десятому раунді Усик провів потужну атаку і примусив рефері зупинити бій.

Таким чином Усик захистив титул WBO та вийшов до півфіналу WBSS.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*