
21-го жовтня завершився півфінал Кубку Любомльського району з футболу. У фінал вийшли команди Машева та Полап.
У п’ятницю на стадіоні “Колос” в Любомлі команда Машева обіграла збірну Куснища з рахунком 3:0. Раніше на виїзді футболісти, що представляють команду Машева, програли господарям поля в Куснищах. За очками по сумі двох матчів у фінал пройшли машівчани.
Також до фіналу вийшла збірна Полап, яка здобула перемогу над футболістами Штуня.
Фото з матчу Машів-Куснище у Любомлі.






































75% команди Машова з Любомля…
А скільки процентів з куснищ в полапах?