Любомльські дзюдоїсти – золоті і бронзові призери Всеукраїнського турніру

02.05.2017 / Новини, Спорт

У суботу, 29-го квітня, у Києві відбувся 10-й відкритий Всеукраїнський турнір із дзюдо на призи Н.Месаблішвілі.

Участь у змаганнях взяло понад 500 учасників із Білорусі, Грузії та кожної області України.

Про це інформує “Район.Любомль”.

Представники з Любомльщини, вихованці тренера Ніни Салухи, у вікових категоріях 2006-2007 р.н. вибороли 2 перших і 3 третіх місця.

І-і місця посіли Мирослава Шрамко (вагова категорія 36 кг) та Ольга Склянчук (36+).

ІІІ-і місця – Олена Бондарук (23 кг), Софія Пікульська (36 кг), Артур Олександров (38+ кг).

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*