
Літня спекотна пора вимагає значних клопотів і ретельності лісівників. На часі – пожежонебезпечний період, а отже увага до лісових масивів як ніколи посилена.
Нині означений найвищий – п’ятий клас пожежної небезпеки, тож працівники лісової охорони звертаються до жителів – відвідувачів лісу – бути обачними і відповідальними, — повідомляє прес-служба ДП «Любомльський лісгосп».
Цей час є активним для заготівлі ягід та грибів, канікул та відпусток, пікніків і релаксу, тому, перебуваючи на лоні природи, основна задача – дотримуватись правил пожежної безпеки.
У найвищий пік палючого сонця лісівники радять обмежити свій похід у ліс. У такі дні лісові шляхи перекриті шлагбаумами, щоб заборонити в’їзд транспорту.
Якщо ж ви хочете відпочити серед лісової природи, до ваших послуг рекреаційні пункти – великі, що поблизу автотраси та малі – углиб лісу. У найкращих мальовничих куточках своїх обходів майстри лісу обладнали бесідки, місця для розведення вогнищ, смітники.
Окрім цього у лісових масивах влаштовані спеціальні смуги – задля вбереження від розповсюдження вогню, їх постійно поновлюють і доглядають.
«Пізнавайте і любіть свій лісистий край, будьте у ньому чемними господарями», — закликають лісівники.




Залишити коментар