
У рамках чемпіонату Волинської області з футболу збірна команда Шацька “Світязь” зустрілася на футбольному полі з командою «Шахтар» міста Нововолинськ.
Гра відбувалася 7-го травня в Шацьку, – пише “Район.Шацьк”.
На цей раз шацькі футболісти порадували своїх тренерів та уболівальників результатом гри, згладивши розчарування квітневої поразки з Володимирською «ДЮСШ-ВІК».
Матч закінчився перемогою «Світязя» – 4:2. По два голи у ворота суперника забили гравці «Світязя» Андрій Ярмошук та Назар Нич.
Юні шацькі футболісти також виграли своїх ровесників з Нововолинська, матч закінчився з рахунком 4:1.



Залишити коментар