Футболісти “Світязя” обіграли нововолинський “Шахтар”

08.05.2017 / Новини, Спорт

У рамках чемпіонату Волинської області з футболу збірна команда Шацька “Світязь” зустрілася на футбольному полі з командою «Шахтар» міста Нововолинськ.

Гра відбувалася 7-го травня в Шацьку, – пише “Район.Шацьк”.

На цей раз шацькі футболісти порадували своїх тренерів та уболівальників результатом гри, згладивши розчарування квітневої поразки з Володимирською «ДЮСШ-ВІК».

Матч закінчився перемогою «Світязя» – 4:2. По два голи у ворота суперника забили гравці «Світязя» Андрій Ярмошук та Назар Нич.

Юні шацькі футболісти також виграли своїх ровесників з Нововолинська, матч закінчився з рахунком 4:1.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*