Футболісти Шацького УДЛГ успішно завершили сезон

13.11.2018 / Новини, Спорт

Команда U-19 ДП “Шацьке УДЛГ-Шацька ДЮСШ” завершила сезон 2018 року на першому місці Чемпіонату Волині з футболу (перша ліга).

Сподіваємось, що навесні свято футболу триватиме в Шацьку і надалі, – йдеться на Facebook-сторінці Шацької ДЮСШ.

Команда юнаків щиро вдячна за підтримку Шацькій селищній раді та ДП “Шацьке УДЛГ”.

“Гарний видався сезон: 8 матчів- 7 перемог, 1 нічия, 0 поразок, – 22 пункти у турнірні таблиці”, – йдеться у дописі.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*