
Команда U-19 ДП “Шацьке УДЛГ-Шацька ДЮСШ” завершила сезон 2018 року на першому місці Чемпіонату Волині з футболу (перша ліга).
Сподіваємось, що навесні свято футболу триватиме в Шацьку і надалі, – йдеться на Facebook-сторінці Шацької ДЮСШ.
Команда юнаків щиро вдячна за підтримку Шацькій селищній раді та ДП “Шацьке УДЛГ”.
“Гарний видався сезон: 8 матчів- 7 перемог, 1 нічия, 0 поразок, – 22 пункти у турнірні таблиці”, – йдеться у дописі.



Залишити коментар