
Волинські митники на посту “Ягодин” припинили спробу незаконного імпорту транспортних засобів на 1,8 млн грн.
Про це інформують у прес-службі волинських фіскалів.
Так, через пункт пропуску “Ягодин” волинське підприємство ввозило в Україну транспортні засоби, а саме: три сідельні тягачі та тентований напівпричеп.
Водії підприємства подали до митного оформлення документи на товар. Згідно з ними, підставою для імпорту стала зовнішньоекономічна операція за прямим контрактом між українським покупцем та продавцем з Великобританії.
Проте на запит управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Волинської митниці ДФС сектор Укрбюро Інтерполу повідомив, що вказана у контракті англійська компанія офіційно припинила свою діяльність ще в листопаді 2017 року.
Отже, товаросупровідні документи, пред’явлені митникам, містили завідомо неправдиві відомості щодо відправника.
Такі дії керівництва волинської компанії, згідно із частиною 1 статті 483 Митного кодексу України, тягнуть за собою штраф у розмірі 100 відсотків вартості товару з його конфіскацією.
Нині три сідельні тягачі та тентований напівпричеп, загальною вартістю 1 мільйон 851 тисяча гривень, тимчасово вилучено на склад митниці. Остаточне рішення у справі прийматиме суд.



Залишити коментар