У дитячій бібліотеці Любомля обирали кращого читача (ФОТО)

29.03.2019 / Новини

Щорічно в бібліотеках країни відбуваєтьсяь Всеукраїнський конкурс дитячого читання “Книгоманія”.

Основна ідея книгоманії- популяризація читання.Цей конкурс дає можливість здобути перемогу не завдяки особливим талантам і здібностям, а завдяки систематичному читанню.

27 квітня у міській бібліотеці для дітей відбувся ІІ-ий етап міського відбору Всеукраїнського конкурсу дитячого читання “Книгоманія 2019”, – повідомляється на сайті Любомльської бібліотеки для дітей.

В конкурсі брали участь 11 учнів 7-х класів, кращі читачі бібліотек Любомльської ОТГ.

За результатами оцінювання переможцями ІІ епапу Всеукраїнського конкурсу дитячого читання “Книгоманія 2019” стали: І місце- Юркова Анастасія учениця 7 класу ЗЗСО №3,ІІ місце – Ющук Руслана с.Бірки,ІІІ місце розділили:Кузмич Ярослав з Куснищ та Савчук Аліна з Любомля.

Усі учасники були нагороджені грамотами, дипломами та заохочувальними подарунками.

18 квітня Анастасія Юркова продовжить змагання у ІІІ (обласному)етапі у Волинській обласній бібліотеці для дітей.

 

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*