У Пульмо відзначили престольне свято (ФОТО) 23.05.2017 / Новини Престольне свято відбулося у понеділок, 22-го травня. Про це на своїй сторінці у Facebook написав протоієрей Олександр Черевко. “Престольне свято на честь Святителя Миколая у с. Пульмо”, – йдеться у дописі. ПульмоШацьк Читайте також: У Шацьку вночі обікрали магазин У Шацьку “на гарячому” затримали автокрадія Екологічний пост у Шацьку – в межах закону У Шацькій селищній раді пошили захисні маски для своїх працівників, поліцейських та комунальників У Кам’янці матір з дочкою обікрали односельчанина
Залишити коментар