
У суботу, 29-го квітня, у Києві відбувся 10-й відкритий Всеукраїнський турнір із дзюдо на призи Н.Месаблішвілі.
Участь у змаганнях взяло понад 500 учасників із Білорусі, Грузії та кожної області України.
Про це інформує “Район.Любомль”.
Представники з Любомльщини, вихованці тренера Ніни Салухи, у вікових категоріях 2006-2007 р.н. вибороли 2 перших і 3 третіх місця.
І-і місця посіли Мирослава Шрамко (вагова категорія 36 кг) та Ольга Склянчук (36+).
ІІІ-і місця – Олена Бондарук (23 кг), Софія Пікульська (36 кг), Артур Олександров (38+ кг).



Залишити коментар