Анонс. У Біличах змагатимуться за звання кращих футболістів-аматорів Любомльщини

14.09.2016 / Новини, Спорт

У суботу, 17-го вересня, у селі Біличі (Любомльського району) відбудеться  аматорський турнір з міні-футболу.

Участь у змаганнях візьме 5 команд: медики з Любомля та представники громад із сіл Руда, Біличі, Заозерне, Бірки.

Організовує захід депутат Любомльської районної ради Ірина Устимук. Переможців буде відзначено нагородами.

Усіх охочих з користю провести час запрошують на матчі, де кожен зможе повболівати за улюблену команду.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*