
З метою вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років у Штунській школі було проведено інформаційно-просвітницькі заходи.
У шкільній бібліотеці організовано виставку фотоматеріалів та публіцистичної літератури «І пам’яті свіча не згасне…», проведені класні години, година пам’яті і скорботи «Голод 33-го – біль душі і пам’ять серця», – йдеться на сторінці освітнього закладу в соцмережах.
Учні старших класів переглянули документальний фільм «Голодомор. Великий злам» із серії «Невідома Україна».
Під час акції “Запали свічку” школярі вшанували пам’ять померлих під час Голодомору хвилиною мовчання та запалили свічки, як пам’ять про мільйони загублених життів.







Залишити коментар