Польській студентці загрожує 3 роки в’язниці за ксенофобські образи українки

29.11.2019 / Відео, Новини

Ольштинська прокуратура відкрила провадження у справі польської студентки, яка в Інтернеті розмістила відео із ксенофобськими висловлюваннями щодо українки, з якою вона їхала у потязі.

Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на “Польське радіо“, студентці відділу медицини Вармінсько-Мазурського університету загрожує позбавлення волі до 3-х років.

Їй інкримінують публічну образу через неприязнь на національному підгрунті. Прокуратура збирає доказовий матеріал у цій справі.

Нагадаємо, дівчина розмістила в Інтернеті відеоролик, у якому принижує з використанням нецензурщини співпасажирку української національності, яка нібито зіпсувала їй поїздку.

“Вчора українська кур*а, так звана є**на прибиральниця, зайняла моє місце в потязі, і взагалі, за***ла увесь, кур*а, відсік, щоб ніхто не міг сісти. Вона купила тільки одне місце, а я заплатила за два, щоб було місце для ніг, тому що я можу собі це дозволити… Досить того, що вона була товста, але ще в неї була велика валіза, і вона нічого не розуміла”, – скаржилась дівчина на відео, яке набрало понад 58 тисяч переглядів.

“Я мала б піти до кондуктора, але я добра до тварин. Тільки не до таких, тому наступного разу не буду. Є**ь тих українських сте*в, бо ненавиджу їх… Ця жінка – дурна прибиральниця, так що ієрархії треба дотримуватись”, – сказала вона.

На інцидент відреагував теж університет. Дівчину відсторонили від навчання. Після цього студентка розмістила у веб-мережі відеоролик, у якому вона вибачилася за свої слова, додавши, що запис був жартом.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*