Збірна України з футболу стала переможцем Паралімпіади

17.09.2016 / Новини, Спорт

Збірна України з футболу завоювала золоту медаль на Паралімпійських іграх в Ріо, в напруженому фіналі обігравши збірну Ірану з рахунком 2:1 у додатковий час.

Про це повідомила спортарена країни.

Українська команда мала значну перевагу у грі, створивши набагато більшу кількість гольових нагод.

Україна зусиллями Антонюка забила першою в цьому матчі, однак у другому таймі Іран в рідкісній вилазці зумів зрівняти рахунок. На останніх хвилинах поєдинку українці мали дві стовідсоткові можливості вирвати перемогу в основний час, проте удача була не на боці збірної України.

Зате вже в середині першого овертайму Красильников вивів Україну вперед, після чого українські футболісти зберегли мінімальну перевагу, ставши триразовим переможцем Паралімпіади.

З трьома золотими і двома срібними збірна України з паралімпійського футболу 7х7 очолила медальний залік Паралімпійських ігор за весь час існування.