Середа, 20 лютого 2019,05:39

За справу про хабар голови Шацького райсуду взялося НАБУ

11.06.2018 / Новини

Прокуратура Волинської області передала детективам НАБУ кримінальне провадження за підозрою голови Шацького районного суду Волинської області Наталії Сушик в отриманні неправомірної вигоди.

Про це йдеться в рішенні Солом’янського районного суду міста Києва, повідомляє “Слово і Діло”.

Детектив вказував, що Сушик за посередництва заступника мера Луцька Олександра Рачкова отримала неправомірну вигоду від невідомого за винесення фізичній особі покарання, не пов’язаного з реальним позбавленням волі, в кримінальному провадженні про збут підроблених доларів.

Зазначається, що голова Шацького райсуду в своєму автомобілі Infiniti FX35 отримала від Рачкова 10 тисяч доларів.

Працівниками прокуроратури Волинської області та Національної поліції в присутності понятих був проведений огляд автомобіля Сушик Infiniti FX35 в її присутності.

В результаті слідчих дій були вилучені iPhone 8, свідоцтво про реєстрацію Infiniti FX35, сам автомобіль, заява на видачу готівки на суму 2 тисяч доларів в Альфа Банку (отримувач – заступник мера Луцька) і 10 тисяч доларів готівкою. Постановою прокурора САП вилучене визнане речовим доказом. Прокурор просив суд накласти арешт на вказані речові докази.

Суд частково задовольнив клопотання. Так, суддя наклав арешт на автомобіль Infiniti FX35, iPhone 8, 10 тисяч доларів готівкою та заяву на видачу 2 тисяч доларів.

Читайте також:

2 Коментарів За справу про хабар голови Шацького райсуду взялося НАБУ

  1. За нею давно тюрма плаче. Знаю, про що кажу – вона в нас в Шацьку особа дуже відома. Одних земельних ділянок понабирала хз скільки.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*