Неділя, 18 серпня 2019

Як на Любомльщині мисливці й рибалки змагалися (ФОТО)

11.02.2019 / Новини

У неділю, 10 лютого на березі Римачівського озера відбулися змагання серед команд первинних колективів Любомльської районної організації Українського товариства мисливців і рибалок.

Подібний захід на теренах Любомльщитгн проводився вперше і зібрав велику кількість прихильників активного відпочинку.

Формат змагань, висловлюючись спортивною термінологією, нагадував спартакіаду: учасникам належало якомога краще проявити себе у різних номінаціях, адже команду-переможця визначали за сумою балів, набраною по всіх видах.

Після шикування та урочистого відкриття першими до справи взялися рибалки. На все про все у них було півтори години — за цей проміжок часу потрібно було упіймати якомога більше рибин.

Найвправнішим рибалкою виявився Дмитро Дитина (Нудиженський ПМК), який упіймав 10 рибин. Він також отримав приз за найменшу упійману рибину.

Найвправніший рибалка – Дмитро Дитина

На одну менше потрапило на гачок другого призера — Павла Рубана (Хворостівський ПМК), а третє місце з результатом 7 рибин посів Сергій Шишута (Любомльський ПМК). Приз за найбільшу рибину отримав Андрій Воробей (Гупалівський ПМК).

 

Був також конкурс на ерудицію, під час якого учасникам потрібно було правильно відповісти на 10 тестових питань.

Під час кулінарного конкурсу учасники готували мисливські страви у казанку на вогнищі, а їхню майстерність оцінювало журі. Найкращими кухарями виявилися члени Любомльського ПМК друге і третє місця зайняли відповідно колектив “Діброва” зі Згоран та УТМРівці з Римачів.

Великий інтерес глядачів викликала естафета, під час якої потрібно було протягом якнайкоротшого відрізку часу встановити намет й одразу ж по тому розпалити вогнище і закип’ятити у казанку літр води. Третіми у цьому конкурсі стали представники Рівного, другими — Почап, а найвправнішими виявилися Римачівські мисливці.

Ну а родзинкою заходу став стрілецький конкурс, під час якого учасникам належало влучити у керамічну тарілочку, запущену у повітря за допомогою спеціального пристрою. Два пробних постріли (при бажанні) і п’ять залікових — ось шлях, яким потрібно було пройти кожному стрільцю. Третє місце посів Володимир Веремко з Висоцька, друге — Роман Положевець (Згоранський ПМК), а найвлучнішим став Андрій Федун з Хворостівського ПМК, який не схибив жодного разу.

Найвлучніший стрілець – Андрій Федун

У загальнокомандному заліку третє місце посіла команда Заболоттівського ПМК, друге — Почапівського, а перемогу святкувала команда Римачівського ПМК. Переможцям і командному та індивідуальному заліку були вручені призи, грамоти, медалі і кубки.

Варто зазначити, що значну допомогу в організації змагань на прохання народного депутата Ігоря Гузя надав Фонд Ігоря Палиці, призи від якого вручали помічник нардепа Ігор Торба та представниця Фонду Ганна Рибачук.

“Наша команда завжди старається підтримувати подібні заходи, адже це, насамперед, пропаганда активного відпочинку, культури мисливства і рибальства”, — коментує Ігор Торба.

Також, як повідомив голова районної організації УТМР Олександр Мікульський, до проведення змагань долучилися: сектор молоді і спорту Любомльської РДА, окремі працівники “Любомльського держлісгоспу”, підприємці Олег Опейда, Сергій Духницький, Віктор Козел, Віталій Пшава, Олександр Веремчук, Сергій Веремчук, члени УТМР Олег Бончак, Сергій Сацюк, Валерій Оніщук, Сергій Панчук та інші.

 

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*