Субота, 17 серпня 2019

Вишнівська ОТГ впроваджує регіональну програму індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім»

30.11.2017 / Новини

Головним розпорядником виділених коштів є Вишнівська сільська рада.

Про це йдеться на сайті Вишнівської ОТГ.

Програма передбачає створення сільським забудовникам пільгових умов, надання їм довгострокових пільгових кредитів під 3 відсотки річних та безвідсоткових кредитів сім’ям, які мають трьох і більше неповнолітніх дітей, а також особам, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та громадянам, які перебувають на обліку внутрішньо переміщених осіб на:

  • спорудження житлових будинків з надвірними підсобними приміщеннями;
  • добудову, придбання житла та спорудження інженерних мереж (газифікація, водозабезпечення, електрифікація, електроопалення, теплоопалення) з терміном погашення до 20 років, а молодим та неповним сім’ям — до 30 років.

Пільгові позики також надаються для розвитку особистого селянського господарства — на придбання великої рогатої худоби.

Головним розпорядником виділених коштів є Вишнівська сільська рада, виконавцем — Волинський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.

Програма опублікована на сайті сільської ради в розділі оголошення або з якою можна ознайомитись безпосередньо в самій сільській раді. Прийом заяв вже розпочався.

За детальною інформацією слід звертатися до головного спеціаліста відділу юридичного забезпечення ради, діловодства та проектно-інвестиційної діяльності Федчишина Дмитра Сергійовича (03377) 32-3-77.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*