Вишнів — чемпіон Любомльщини з баскетболу (ФОТО)

01.04.2018 / Новини, Спорт

У неділю, 1-го квітня у спортзалах Любомльського професійного ліцею і міської ЗОШ № 3 відбулася першість району з баскетболу.

До участі у турнірі зголосилися сім команд: районна гімназія, Олеськ, Вишнів, Куснища, Штунь, СК “Літос” Згорани, Любомль.

Спершу учасники позмагалися у груповому етапі, за умовами якого команди, які займали у групах другі місця, боролися за “бронзу”, а переможці груп зустрічалися у фіналі.

Отож, у поєдинку з третє місце СК “Літос” з рахунком 19:16 переміг гімназію і став третім призером. У вирішальній зустрічі зійшлися Вишнів і Любомль. Цікавий і напружений поєдинок завершився перемогою вишнівців з рахунком 22:19.

Таким чином, третім призером став СК “Літос”, другим — Любомль, переможцем — Вишнів.

І-ше місце Вишнів

ІІ-ге місце “Любомль”

ІІІ-тє місце “Літос” Згорани

По завершенні змагань урочисте представники сектору молоді та спорту Любомльської РДА Руслан Гіль та Олександр Степанюк вручили переможцям і призерам нагороди.