Вівторок, 25 червня 2019

Волинянин здолав 800 кілометрів пішки і з мінімальним запасом їжі

23.09.2018 / Новини

Керівник волонтерського руху “Меценати для солдата”, волинянин Руслан Теліпський за місяць здолав шлях від Слов’янська до Канева.

Так символічно з’єднав схід, захід та центр України.

Майже без грошей та з мінімумом продуктів 24 серпня, у День Незалежності, волинянин Руслан Теліпський вирушив зі Слов’янська до Канева. Шлях назвав “Тарасів дороговказ” і проклав його через сім областей, – інформує 24 канал.

За чотири тижні Руслан подолав 800 кілометрів. Прокидався волинянин о 4:00 і в дорогу, їжею пригощали місцеві жителі, в них й ночував.

“Багато людей підходило, коли бачили прапор, то реагували позитивно і вигукували “Слава Україні!” – “Героям слава!” – розповів мандрівник Руслан Теліпський.

У Каневі Руслана зустрічали студенти. Говорили про Україну, патріотизм та піднялися на Чернечу гору до могили Тараса Шевченка.

“Заради України, заради єднання, заради хлопців, які дарують нам мирне небо, заради тих хлопців, які томляться в кремлівських застінках”, – зазначив Теліпський.

Це вже друга мандрівка Руслана. 10 років тому до Тарасової гори чоловік йшов з Луцька. У всіх містах та селах через які прямував фотографував пам’ятники Шевченку. Його мета – зібрати якомога більше світлин постаментів Кобзаря. Вже має 1300 фото з 30 країн світу.

“Це дуже добре, що є такі люди, які не забувають нашу історію, які прославляють нашу Україну. Це підбадьорює інших людей, наставляє на вірну дорогу”, – сказав студент Андрій Орел.

А за 10 років мандрівник мріє втілити наступну подорож, цього разу готується прокласти шлях із півдня.

21 вересня активіст завершив свою мандрівку і вже 23 вересня розповість про неї волинянам.

За 27 днів пішки пройдені сотні сіл, а також Слов’янськ, Лиман, Кремінна, Красноріченське, Сватове, Куп’янськ, Шевченкове, Малинівка, Харків, Пересічне, Богодухів, Охтирка, Гадяч, Заводське, Лохвиця, Варва, Пирятин, Гребінка, Драбів, Гельмязів, та власне от тепер і сам Канів.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*