Неділя, 26 травня 2019,00:27

Волиняни все частіше стають жертвами інсульту

05.12.2018 / Новини

У Волинській області у людей інсульти трапляються частіше, ніж в середньому в інших регіонах України.

Таку невтішну статистику навела кандидат медичних наук, завідувач відділення неврології Волинської обласної клінічної лікарні Ольга Шульга, повідомляє Волинь.ua.

“На Волині інсульту багато. Чому так – точно невідомо. Але в області фіксується близько 3200 випадків інсультів у рік. Це більше, ніж в Центральній і Західній Україні і за поширеністю наближається до Східної України. Загалом кількість інсультів утричі вища як інфарктів. Тому мене дивує чому така велика увага інфаркту і суттєво менша – інсульту”, – відзначила Ольга Шульга.

Медик додала, що по статистиці інсульти частіше бувають у жінок, ніж у чоловіків.

“Кількість жінок, яким діагностували інсульт, у півтора раза вища, ніж чоловіків. Середній вік пацієнтів – 64 роки. Найбільш поширений в області ішемічний інсульт (87%). Крововилив у мозок становить близько 10% всіх інсультів. Небезпека інсультів в тому, що люди невчасно звертаються за медичною допомогою. Часто це відбувається тому, що хворі сподіваються, що симптоми пройдуть. Між тим, саме вчасне звернення до лікарні дає можливість врятувати хворому життя та уникнути інвалідності”, – наголосила завідувач відділення неврології Волинської обласної клінічної лікарні.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*