Пятниця, 19 жовтня 2018,03:14

Волинян закликають не забути передати показники лічильників у новому році

01.01.2018 / Новини

Клієнтам ПАТ «Волиньгаз» нагадують про необхідність вчасно з 1 до 5 січня в будь-який момент передати показання лічильника газу за допомогою альтернативних каналів зв’язку.

Для зручності дані приладів обліку можна надіслати СМС-повідомленням або через Інтернет за допомогою онлайн-сервісу Особистий кабінет. Також передати показання можна через голосове меню Контакт-центру або ж безпосередньо зателефонувати операторам коллцентру, – повідомляє прес-служба ПАТ «ВОЛИНЬГАЗ».

З метою уникнення розбіжностей в частині розрахунків за спожитий природний газ споживачів природного газу просять зафіксувати показання лічильника газу станом на 1 число місяця та передати їх 1-5 числа. Це можна зробити будь-яким зручним способом:

  • через короткий смс-номер 7104. У повідомленні необхідно вказати номер рахунку та показання лічильника у форматі: ХХХХХХХХХХ пробіл ХХХХХ, де ХХХХХХХХХХ – 10 цифр розрахункового рахунку, ХХХХХ – показання лічильника (до 5 цифр). Після відправлення повідомлення споживач автоматично отримує відповідь: «Ваші показання прийняті та оброблені. Дякуємо».
  • Через Особистий кабінет на сайті 104.ua(для реєстрації в кабінеті необхідно знати номер особового рахунку і суму останнього платежу).
  • зателефонувавши в контакт-центр з 8:00 до 20:00 за номерами: (067)-33-39-104 або (0332) 280-104, або скориставшись автоматизованою системою IVR. Автовідповідачем керувати легко, оскільки інформація надається у вигляді тематичних блоків. Щоб залишити показання лічильника, потрібно натиснути цифру «2». Потім, користуючись підказками голосового меню, ввести номер особового рахунку та показання.

Дисциплінованість при повідомленні фактичних показань лічильника і своєчасна оплата буде персональною гарантією економії часу, коректного обліку спожитого природного газу та суттєво зменшить кількість конфліктних ситуацій.

Споживачів запрошують завітати до нещодавно відкритого сучасного Центру обслуговування клієнтів, що на пр.Молоді, 14 А, що в місті Луцьку, який працює з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 17:00 год, без обідньої перерви. Вихідні: субота і неділя та офіційні державні святкові дні 1 та 8 січня. В ЦОК волинянам нададуть фахові консультації, а також вони можуть вирішити всі газові питання.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*