Пятниця, 18 жовтня 2019

Ветеран із Шацька відзначив 95-річний ювілей

25.06.2019 / Новини

Свій 95-річний ювілей 23 червня відзначив Констянтин Петрович Чесноков – почесний житель селища Шацьк, ветеран Великої Вітчизняної війни, колишній директор Шацької школи і голова ради ветеранів.

Привітати ювіляра завітали керівники органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, а також рідні й близькі друзі, – інформує прес-служба Шацької РДА

З щирими словами привітань звернулися до ювіляра голова Шацької районної державної адміністрації Василь Голядинець, виконуюча обов’язки голови Шацької селищної ради Людмила Цевух, голова районної організації ветеранів війни, голова громадської ради при райдержадміністрації Адам Дударчук та інші.

На жаль, ветеранів Великої Вітчизняної війни залишилося в районі не так багато. Ці люди заслуговують на особливу пошану, адже що саме їм завдячуємо своїм життям.

Тож виступаючі вручили подарунки, грошову винагороду і квіти та побажали дорогому Костянтину Петровичу міцного здоров’я і довгих років життя, мирного неба над головою, щастя й радості, злагоди та сімейного благополуччя.

«Живіть ще довго — даруйте нам честь і радість спілкування з Вами, справжнім героєм, визволителем, переможцем і просто мудрою та добродушною людиною» – на завершення додали представники влади.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*