В Устилузькій ОТГ повторно голосуватимуть

05.11.2020 / Новини

Устилузька міська територіальна виборча комісія на своєму засіданні, яке відбулося 3 листопада, призначила повторне голосування з виборів депутатів Устилузької міської ради.

Повторне голосування призначили зважаючи на те, що у територіальному виборчому окрузі №3 в день голосування найбільшу і водночас однакову кількість голосів виборців набрали два кандидати у депутати, йдеться на сторінці Устилузької міської територіальної виборчої комісії у фейсбуці, – передає Район Володимир-Волинський.

Відтак, повторне голосування з виборів депутатів Устилузької міської ради у багатомандатному територіальному виборчому окрузі №3, в межі якого входять виборчі дільниці №070028, 070029, 070030, 070050 і 070051, призначені на неділю 22 листопада 2020 року.

У виборчий бюлетень повторного голосування з виборів депутатів Устилузької міської ради у багатомандатному територіальному виборчому окрузі №3 включать таких кандидатів, які набрали однакову кількість голосів: Євтошук Мар’яну Миколаївну (самовисуванка, 1988 року народження, домогосподарка, с.П’ятидні Володимир-Волинський район) та Михальця Юрія Борисовича (Волинська обласна організація Політичної партії «За майбутнє», 1961 року народження, завідувач виробництвом, фермерське господарство «Михальця Юрія Борисовича», м. Володимир-Волинський).

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*