Понеділок, 1 червня 2020

В Україні кожні три години в ДТП гине одна людина

17.11.2018 / Новини

В Україні за 9 місяців 2018 року зафіксовано понад 108 тисяч дорожньо-транспортних пригод, внаслідок яких загинули 2266 людей, а це, в середньому, вісім людей за добу або одна людина – кожні три години.

Про це повідомив на прес-конференції заступник генерального директора Центру громадського здоров’я МОЗ України Владислав Збанацький.

“За даними Патрульної поліції України, за 9 місяців 2018 року зафіксовано понад 108 тисяч дорожньо-транспортних пригод, тобто 396 за добу. З 17 319 ДТП з постраждалими (63 за добу), загинули 2 266 осіб – це 8 осіб за добу. Фактично щотри години один українець гине у ДТП. Травмовано 22 394 особи (82 особи за добу). Тільки за вересень загинуло 277 осіб”, – зазначив Збанацький, якого процитувала агенція “Укрінформ“.

Він наголосив, що в Україні є актуальною проблема фальсифікації медичних довідок водіям.

“Ведеться робота стосовно введення медичних комісій та медичних довідок для водіїв до єдиної електронної бази. Ми бачимо досить багато випадків, коли люди отримали посвідчення водія, а в разі ДТП виявляється, що ця людина хвора і не могла керувати транспортним засобом”, – сказав Збанацький.

Він також наголосив, що ДТП є однією з основних причин летальних випадків серед молоді.

“Внаслідок ДТП щороку у світі гине понад один мільйон 300 тисяч людей, від 20 до 50 млн травмуються. Аварії на дорогах є провідною причиною смертності від травматизму людей віком від 15 до 29 років. Пішоходи, велосипедисти та мотоциклісти є уразливою категорією та становлять 50% загиблих на дорогах”, – наголосив представник українського Міністерства охорони здоров’я.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*