В оновленому “Супутнику” вже відпочили чотири сотні дітей

11.07.2017 / Новини

Триває сезон відпочинку й оздоровлення юних волинян у таборах.

В одній із найбільших  таких здравниць краю – «Супутнику», що в Шацькому районі, за дві зміни відпочили майже чотири сотні дітей.

Про це інформує Волинська регіональна дирекція НСТУ.

Літній оздоровчий табір «Супутник» зустрічає оновленими ошатними корпусами, великою кількістю квітів, фантастичними композиціями на всій території з соснових шишок та моху. А ще — піснями і гучними привітаннями.

Сонце, сосновий ліс, чисте повітря, а також тихі плеса мальовничого озера Світязь сприяють змістовному відпочинку дітей із різних куточків Волині,  також із інших областей.

Енергійні вожаті й турботливі вихователі дбають, аби  у вихованців залишилися незабутні спогади про «Супутник».

Основне навантаження щодо організації безпечного та змістовного відпочинку дітей – “на плечах” директора табору Валентини Стаднік. Вона розповіла, що цього сезону чимало приміщень відремонтували, впроваджуючи при цьому новітні енергоощадні технології.

Для членів профспілкової організації освітян, яка опікується табором, ціни на відпочинок у «Супутнику» помірні. При цьому, каже Валентина Стаднік, путівки користуються попитом.

Путівки в “Супутник” придбали для дітей чимало інших установ та організацій області. Загалом в освітянському таборі цього літа відпочине близько тисячі школярів. Для них заплановані  конкурси, майстер-класи, змагання, зустрічі з цікавими людьми. Попереду — ще дві зміни.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*