В одному з банків Любомля чоловік залишив пакунок з наркотиками

07.11.2016 / Новини

Тимчасовий мешканець Любомля заховав у приміщенні банку пакунок з рослинністю, схожою на наркотичний засіб – марихуану, й ходив туди час від часу взяти дозу, щоб покурити. 

13-го жовтня працівники одного з відділень “ПриватБанку”  виявили в санітарній кімнаті пакунок, залишений невідомою особою. Повідомили про це в поліцію. Правоохоронці одразу зреагували на виклик.

Через деякий час власника речовини, що нагадує канабіс, працівники сектору кримінальної поліції встановили й доставили для дачі пояснень у райвідділ. Чоловік зізнався, що це його пакунок. Й він, так би мовити, вирішив зробити схованку в одному з найнадійніших місць – в туалеті банку. Впродовж деякого періоду молодик спокійно ходив собі по порцію наркотичного засобу в установу, решту далі ховав.

Цю інформацію підтвердив й начальник Любомльського відділу поліції Анатолій Дружук. Деталі ще з’ясовують.

“Знайдений пакунок (згідно ч.1 ст. 309 ККУ) доставили на експертизу для встановлення походження рослинності, що в ньому. Чоловік, який залишив в банку речовину, є жителем Одеської області, 1995-го року народження.”, – зазначив Дружук.

Між іншим, підозрюваного можна було неодноразово побачити біля місцевого сепермаркету. Там він просив у перехожих милостиню.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*