У Згоранах змагалися любителі підльодного лову риби (ФОТО)

04.03.2018 / Новини, Спорт

У неділю, 4 березня, на березі Великого Згоранського озера проводився відкритий чемпіонат Любомльського району з підльодного лову риби.

За умовами змагань, командам, які складалися з 2-3 учасників, належало упіймати якомога більше риби.

При цьому враховувалася не маса улову, а кількість рибин. Саме за цими показниками визначали кращих у командному та індивідуальному заліках. Були й інші номінації. Загалом у змаганнях взяли участь 14 колективів.

Після трьох годин лову судді взялися підбивати підсумки та вручати призи — різноманітну рибальську амуніцію та приладдя.

Розпочали із заохочувальних. За найменшу упійману рибину було відзначено Андрія Сича зі Згоран, за найбільшу — Микола Дуда (команда «Римачі-1»). Отримали подарунки і наймолодші і учасники змагань — Макар Пашинський, якому влітку виповниться 4 роки, і 11-річний Дмитро Савенко («Римачі-2»). А найстаршим рибалкою виявився 82-річний Василь Пікалюк зі Згоран.

Василь Пікалюк

Наймолодший учасник Дмитро Савенко

Приз за найпершу упійману рибину дістався Віктору Шостаку («Згорани-2»). Переможцем рибальських симпатій стала єдина жінка-учасниця змагань Людмила Пашинська. Були також нагороди за найменшу шкоду, завдану довкіллю, найкраще рибальське спорядження, кращому кухарю і тощо.

Сім’я Пашинських

В індивідуальному заліку друге і третє місця дісталися відповідно Олександру Пікалюку («Згорани-1») і Василю Новачуку (СК «Літос» зі Згоран) — 60 і 46 рибин. А найчастіше — 61 раз — рибальське щастя усміхнулося того дня Тарасу Ключуку з команди УТМР «ПМК Діброва». До речі, він та його товариші по команді Олександр Дубина та Сергій Гінайло і стали переможцями, упіймавши разом 112 рибин. Друге місце посіла команда с. Сильне (Володимир Данилюк, Валентин Козачук, Віктор Оксентюк — 96 рибин), третє — згоранський СК «Літос» (Василь Новачук, Богдан Кусько, Олександр Пех — 81 рибина).

Тарас Ключук

Команда  УТМР «ПМК Діброва»

 

По завершенні церемонії нагородження учасники у дружному колі смакували запашною рибною юшкою і ділилися враженнями від змагань, які, до слова, на Любомльщині проводяться вже багато років.

Спонсорами змагань виступили: Згоранська сільська рада, районна організація УТМР, підприємці Сергій Духницький, Олег Опейда, Іван Романюк.

Читайте також:

1 Коментар У Згоранах змагалися любителі підльодного лову риби (ФОТО)

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*