Четвер, 19 вересня 2019

У Згоранах триває активна підготовка до міжнародного авторалі (ВІДЕО)

10.08.2017 / Відео, Новини

На Любомльщині в рамках фестивалю “FEST Like”вдруге відбудеться міжнародне авторалі. Цьогоріч організатори обіцяють більш видовищну боротьбу на трасі з унікальними конструкціями.

На берегах Великого Згоранського озера 13-го серпня кращі гонщики з кількох держав спробують якомога швидше пройти смугу бездоріжжя. Цьогоріч, окрім боліт та пагорбів, екіпажі долатимуть штучні конструкції.

Однією з найцікавіших буде локація “терези”, потрапивши на яку водій має настільки вправно маневрувати автомобілем, щоб зрівноважити шальки колоди, яка балансує в повітрі.

9-го серпня організатори авторалі облаштовували територію, де мають відбутися перегони. Один із екіпажів, що братиме участь в екстремальних заїздах, випробував кожен елемент шляху на прохідність.

Головний куратор змагань Микола Зуб вдячний за фінансову підтримку у встановленні конструкцій голові Любомльської районної організації сприяння обороні України Василеві Котюкові та усій команді, що допомогла їх зводити.

Нагадуємо, що реєстрація триватиме 13-го серпня з 10 до 11 год, далі гонщики одразу стартують.

Не забувайте про вимоги безпеки при перебуванні на території авторалі. Пильнуйте за дітьми, не вибігайте на трасу,  не заходьте за обмежувальні стрічки. Поважайте оточуючих – не вживайте алкоголю та не куріть тютюнових виробів поблизу людей.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*