Пятниця, 18 жовтня 2019

У Вишнівській ОТГ завершують вишивану карту громади

11.07.2019 / Новини

У Вишнівській ОТГ, в межах акції “Моя вишивана Вишнівська громада”, на унікальній географічній карті вишили шість старостинств із семи.

Раніше на карті хрестиком вишили Римачівське, Олеське, Радехівське, Штунське, Ладинське старостинства. Тепер тут із багряними вишнями майоріє і Вишнівське.

“Друзі, з приємністю поспішаю повідомити, що ще одні вправні і невтомні руки приклались до нашої вишиваної карти. Узіюк Марія Калениківна, майстриня із Вишнева, поєднала у хрестиках на білому полотні яскраві орнаменти із символом села – багряно налитими вишнями. Дякуємо майстрині, що знайшла час заради доброї справи”, – написав в соцмережах Антон Марцинішин –  головний спеціаліст з питань освіти гуманітарного відділу в Вишнівській ОТГ .

Наразі естафету прийняв Машів, який і має завершити роботу. Карту планують презентувати  на “Вишневому фестивалі”, який пройде в громаді 14 липня.

Нагадаємо, ідея акції полягає у створенні вишитої на полотні карти Вишнівської громади (розміром 1,5 на 1,5 метра), де кожен зі старостинських округів має зображатись різними кольорами і візерунками. Деінде, у тих населених пунктах, де ще збереглись знання про автентичні орнаменти, будуть використовувати стародавні місцеві узори.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*