Середа, 3 червня 2020

У Шацьку ветеранам АТО компенсують вартість твердого палива і скрапленого газу

12.10.2017 / Новини

Згідно з розпорядженням Волинської облдержадміністрації  затверджено норми забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом, відповідно до яких громадянам будуть надаватись пільги готівкою для відшкодування витрат на їх придбання.

Про це йдеться на сторінці громадської організації «Ветерани АТО Шацького району» у Facebook.

У 2017 році пільги на придбання твердого палива надаються ветеранам війни (інвалідам війни, учасникам бойових дій, учасникам війни, сім’ям загиблих (померлих) ветеранів війни), громадянам, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС 1,2 категорії, ветеранам військової служби, органів внутрішніх справ, вдовам ветеранів військової служби, органів внутрішніх справ, пенсіонерам з числа педагогічних, медичних та фармацевтичних працівників, які проживають у сільській місцевості, сільським бібліотекарям та працівникам культури на пенсії, багатодітним сім’ям, прийомним сім’ям та дитячим будинкам сімейного типу.
Розрахунок вартості твердого палива та скрапленого газу у 2017 році становить:

1) одна тонна вугілля – 2162 грн.

2) один балон скрапленого газу – 216,2 грн.

100 % вартості (2162 грн.) твердого палива відшкодовується інвалідам війни, пенсіонерам з числа працівників культури, педагогічних, медичних та фармацевтичних працівників, які проживають у сільській місцевості.

75 % (1621,5 грн.) – учасникам бойових дій.

50 % (1081 грн.) – учасникам війни, сім’ям загиблих (померлих) ветеранів війни, ветеранам військової служби, органів внутрішніх справ, учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС 1 та 2 категорії, дружині померлого учасника ЧАЕС, багатодітним сім’ям, прийомним сім’ям.

100% вартості (216,2 грн) скрапленого газу відшкодовується інвалідам війни.

75% (162,15 грн) – учасникам бойових дій.

50 % (108,1 грн.) – учасникам війни, сім’ям загиблих (померлих) ветеранів війни, багатодітним сім’ям, прийомним сім’ям.

У 2017 році громадяни повинні обирати: або вони залишаються у пільговій категорії, або ж отримують субсидію, відмовившись від пільг. Кабінет Міністрів України вніс зміни у порядок нарахування субсидій: у разі призначення субсидії, пільги з оплати житлово-комунальних послуг та придбання твердого палива і скрапленого газу особам, які зареєстровані чи фактично проживають у будинку, не нараховуються.

Для виплати компенсації на тверде паливо та скраплений газ необхідно громадянам звернутись в управління соціального захисту населення за адресою: смт. Шацьк, вул. Природна, 24 та написати заяву про відмову від субсидії.

Також управління соціального захисту населення Шацької райдержадміністрації інформує про зміни в чинному законодавстві:

У Законі України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» внесені зміни (від 13.04.2017 р. № 2014-VIII )до статті 15 ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо надання членам сімей загиблих пільг без урахування середньомісячного сукупного доходу сім’ї.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*