У Шацькому районі висадили першу плантацію екологічно чистої лохини (ФОТО)

22.10.2018 / Новини

ТОВ “Волинська ягідка” висадило в Шацькому районі першу плантацію кущів лохини.

Територія, на якій вже два роки господарює підприємство, розташована біля села Положево.

“Волинська ягідка” має намір створити за три роки 260 га ягідників, наразі товариство висадило лохини на першій площі розміром 75 га. Ця подія стала приводом для того, щоб прозвітувати про зроблене перед керівництвом Шацького району, подякувати людям, які обробляли землю і садили лохину, а також оголосити про плани на майбутнє.

В п’ятницю, 19 жовтня, на території господарства було людяно – тривала підготовка до урочистого заходу, на який прибули керівники ТОВ «Волинська ягідка», представник Шацької райдержадміністрації і численні працівники, на яких того дня чекала не лише заробітна плата за виконану роботу, а й немало приємних сюрпризів і смачне частування, – пише Район.Шацьк.

Депутат Волинської обласної ради Вячеслав Богдан перед початком урочистості розповів про старт і початок реалізації ягідного бізнес-проекту:

–Сьогодні ми завершили перший етап нашого проекту, висадивши лохину на площі 75 га. На плантації ми будемо вирощувати 5 сортів ягід, серед яких є ранні, середньостиглі і пізні. Цьому моменту передували два роки напруженої праці з доланням бюрократичних перешкод і нелегкою роботою з підготовки площ під ягідники. В ті часи було багато скептиків, які не вірили в нас, сумнівалися, що ми зможемо реалізувати задумане, критикували. Сьогодні, коли все це позаду, ми вдячні владі і людям, які нас підтримали. Землі Шацького району – екологічно чисті і найбільш сприятливі для вирощування лохини. На них ми виростимо чисті, не забруднені агрохімією, ягоди, які користуватимуться попитом серед споживачів України і цілого світу.

Інвестору, який прийшов у Шацький район, подякував від імені місцевої влади Володимир Бугайчук, заступник голови Шацької РДА. Наголосив при цьому, що робочі місця для людей, сплачені податки, засаджені екологічно чистою, смачною і корисною ягідною культурою поля – це гарні показники того, що Шацький район розвивається.

–Виконуючи доручення голови Шацької РДА Василя Голядинця, хочу вручити людям, які трудилися, висаджуючи лохину, нагороди, подарунки і квіти, – підсумував свій виступ Володимир Віталійович.

Приємні призи вручив трудівникам і директор ТОВ “Волинська ягідка” Сергій Маїло, подякувавши їм за працю, взаєморозуміння і запросивши на роботу на нових плантаціях.

Агронома підприємства Катерину Андрійчук, яка того дня відзначала свій день народження, Вячеслав Богдан відшукав на полі. Привітавши працівницю зі святом, подарував їй квіти, подарунок і висловив гордість такими відповідальними фахівцями, які буквально живуть роботою.

А роботи на підприємстві вистачатиме в майбутньому.

– “Волинська ягідка” не лише вирощуватиме лохину, а з часом займатиметься і її переробкою. Ми до цього йдемо, попри те, що не маємо вагомої державної підтримки, як от фермери з сусідньої Польщі. Радує те, що найближчим часом планується об’єднання в єдину спілку бізнесменів малого і середнього бізнесу. Разом ми зможемо успішно розвивати бізнес, оперативніше вирішувати проблеми і долати перешкоди, – зазначив Вячеслав Богдан.

Читайте також:

1 Коментар У Шацькому районі висадили першу плантацію екологічно чистої лохини (ФОТО)

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*