
Активні жителі села Радехів, що на Любомльщині, самостійно облаштували територію біля кладовища та обеліска.
Три дні небайдужі односельчани долучались до доброї справи. Надали, зокрема, більш естетичного вигляду огорожі (пофарбували її) та прибрали ділянку довкола.
Люди зголосилися та прийшли взятися за роботу на прохання тодішнього депутата сільради, нині вже народної обраниці Вишнівської ОТГ, Ірини Богуш. Жінка вдячна всім, хто підтримав ініціативу.
Сільчани трудилися не покладаючи рук, дружно підміняли один одного.
На допомогу прийшли і школярі, які наводили порядок біля обеліска.
А ми колись як були дітьми цей заборонено фарбували всією школою і ніхто не піарився.
Молодець Іринка,що могла організувати! Молодці і люди,що підтримали Ірину Валентинівну,побільше нам таких депутатів!!!))))
Дякую всім ,хто небайдуже віднісся до доброі справи!І тим хто плює на своє село?!!!Внас як завжди говорять багато,а толку мало!Тож вперед шановний Юра!А ми будем всі за!
Шановна Ірина ваша граматика на двійочку)))