У Польщі загинув український заробітчанин: “пани” вивезли тіло в лісопосадку

22.06.2019 / Новини

14 червня в соцмережі почали поширювати фото знайденого в лісопосадці тіла чоловіка. Припускали, що це може бути український заробітчанин, оскільки чоловік був в робочих рукавичках.

Невдовзі знайомі опізнали його, як 36-річного Василя Чорнея – мешканця Івано-Франківської області, – пишуть Версії.

Як розповідають знайомі, чоловік працював у столярні, коли в нього стався напад. Одні припускають, що це могла бути епілепсія, інші, що напад стався через те, що прикарпатець надихався випарів лаків та фарб.

Заробітчани, які в той час такого були в цеху, звернулися до роботодавців з проханням викликати лікаря. Однак “пані” повідомила, що зараз вже неробочий час (було близько 17 години вечора) і вона сама вирішить проблему.

Проте, замість того, щоб відвезти українця до медзакладу, поляки вирішили просто позбутися тіла – вивезли в лісопосадку поблизу міста Вонгровець.

Зараз справу розслідує польська поліція. Роботодавці затримані, однак вони стверджують, що Василь в них не працював і вони взагалі не знають українця. Поліціянти розшукують ще одного українця, який, ймовірно, був свідком, а, можливо, і співучасником злочину.

А рідні тим часом збирають кошти, щоб перевезти тіло Василя додому. На це потрібно 2000 доларів.

Вдома чоловіка не дочекалися старенькі батьки, дружина та троє дітей.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*