У Любомлі жителі багатоквартирного будинку виграли проект і провели благоустрій території (ФОТО)

03.06.2018 / Новини

Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку “Наш дім 43”, розташоване в Любомлі по вулиці 1 Травня, 43, існує вже майже 10 років.

За цей час спільними зусиллями жителів було багато зроблено для поліпшення умов проживання.

Нещодавно актив ОСББ звернувся до представництва Фонду Ігоря Палиці “Тільки разом” з наміром взяти участь у проекті “Затишний двір — щасливі мешканці”. У Фонді пішли назустріч мешканцям і виділили кошти, за які було придбано фарбу, інвентар, щебінь, цемент, інші необхідні будматеріали.

Дружно взявшись за роботу, активісти відремонтували гойдалку, придбали пісочницю, поставили смітники, пофарбували огорожу, пристосування для сушіння білизни, лавки, бесідку, провели інші заходи з благоустрою. Окрім того, за виділені з Фонду кошти планують завершити заміну вікон на енергозберігаючі на сходових клітках.

Щоб переконатися у якості виконаних робіт, поспілкуватися з місцевими мешканцями, обговорити їхні проблеми, до Любомля завітав помічник народного депутата Ігоря Гузя Андрій Бокоч.

А заступник міського голови, керівник районної партійної організації “УКРОП” Микола Оніщук, який теж прибув на зустріч, повідомив що торік було підготовлено проект капітального ремонту проїзду на прибудинковій території.

“Шукатимемо шляхи фінансування, аби цей проект втілити у життя”, — зазначив Микола Оніщук.

“Таким шляхом — участі у проектах — потрібно йти й далі, — коментує помічник нардепа. — Нехай освоєно порівняно невеликі кошти, це все ж краще, аніж зовсім нічого. Щоправда успішність реалізації таких проектів насамперед залежить від активності та ініціативності самих людей. Хто стукає, тому відчиняють”.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*