Субота, 12 січня 2019,01:50

У Любомлі вже кілька днів у домівки постачають брудну воду

11.01.2017 / Новини

У Любомлі вже кілька днів з кранів тече вода жовто-коричневого мутного кольору. В Любомльводоканалі кажуть, що така ситуація сталась через перемерзання труб й, щоб ліквідувати наслідки цього, доведеться чекати аж до відлиги.

Жителі міста нарікають на роботу мерії та комунального водопровідно-каналізаційного підприємства, які не повідомили населення ані про причини негараздів, ані про їх тривалість. Люди бояться вживати кольорову воду й не можуть навіть в ній помитися чи попрати речі.

vodokanal

В такому становищі любомльчани вже 4 дні. 11-го грудня вода в будівлях з регулярним стоком посвітлішала (деінде навіть стала нормальної консистенції).

“Ми перепрошуємо в людей. На різдвяні свята стався форс-мажор. Через сильні морози десь перемерзла труба. В зв’язку з цим шматки льоду позакупорювали водопровід, фільтри позабивалися. Тож вода наразі не очищується належним чином. Ми мусимо чекати відлиги, аби промити її. Це може бути два-три дні. За низької температури нічого фізично не зможемо зробити.”- пояснив майстер Любомльводоканалу.

Він також додав, що в трубах вже наявна жовта вода. Тому необхідно не лише відновити функціонування фільтрів, але й щоб відбувся стік застоєної рідини з кранів у домівках.

“Воду вживати й зараз можна. У неї не потрапили надшкідливі речовини. Просто у ній великий вміст заліза, який в цей момент не фільтрується. Через це вона має мутно-коричневий чи жовтуватий відтінок”, – додав майстер.

 

10 Коментарів У Любомлі вже кілька днів у домівки постачають брудну воду

  1. зате ціна на воду піднялась як за золоту .Люди не платіть за січень за воду то бистро вода почистішає.

  2. Щиро дякуємо журналістам сайту Кордон що митєво відреагували на наші звернення.Так само вони би відреагували якби мерія і керівнитство водоканалу завчасно проінформували людей що буде з крана подаватися така рідина, яка по візуальному огляді і органелептичним показникам далеко не схожа на питну воду.Звертаємось до санепідемстанції, щоб взяли зразки аналізу цієї рідини що тече з крана і повідомили мешканців міста, чи придатна ця рідина для вживання і других потреб!

  3. Якщо я не помиляюсь то тарифи на водопостачання в Любомлі не з дешевших тільки от послуги не з кращих. Влітку не було води, взимку болото з крану потікло і кажуть “пийте, вона ж із залізом”. Я її не пив коли вона прозорою була а зараз і руки мочити не хочеться.

    • Якщо ти така розумна, то йди і керуй!! Побачимо чи тебе не нагонять !!! Як кажуть-“завість, не хороше чувство”.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*