Неділя, 7 червня 2020

У Любомлі відбулася районна спартакіада серед допризовників (відео)

14.09.2016 / Новини

У Любомлі відбулася районна спартакіада серед допризовної молоді навчальних  закладів.

За перемогу змагалися 20 команд загальноосвітніх шкіл і місцевого професійно-технічного ліцею.

Про це інформує Волинська обласна регіональна дирекція Національної телекомпанії України.

Чимало загальноосвітніх шкіл підтримують тісні зв’язки з прикордонними заставами, розташованими на території району.

Викладач предмету «Захист Вітчизни» Рівненської загальноосвітньої школи Віталій Оксентюк, зазначив, що на заняттях особливу увагу приділяють військово-патріотичному вихованню учнівської молоді. На уроки запрошують ветеранів Другої світової війни, Афганістану, учасників АТО, прикордонників. Учні часто бувають на прикордонній заставі.

Під час урочистого відкриття спартакіади військовий комісар району Роман Гузь зазначив, що не в усіх освітніх закладах створенні належні умови для занять військово-прикладними видами спорту, і запросив вчителів з учнями в комісаріат, щоб компенсувати цей недолік.

20 команд загальноосвітніх шкіл і місцевого професійно-технічного ліцею змагалися у 5 видах спорту: метанні гранати, підтягуванні на перекладині, бігові на 100 і 1000 метрів, стрільбі з пневматичної гвинтівки. Цікаво, що участь у спартакіаді взяли й дівчата. Переможцями в особистому заліку стали Тарас Сахнюк, Богдан Шепелюк, Олександр Бортнік, Руслан Чуйко, Павло Метельков.

У загальнокомандному заліку перше місце зайняли учні Згоранської загальноосвітньої школи. А вже завтра збірна команда допризовної молоді візьме участь в обласній спартакіаді, що відбудеться на базі Володимир-Волинської військової частини.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*