У Любомлі від вакцини паралізувало двох малолітніх дітей, – житель міста

05.12.2016 / Новини

Два тижні тому в Любомлі у багатодітній сім’ї, за словами місцевого жителя, постраждало двоє малолітніх дітей. Після введення вакцини від поліомієліту, дівчатка перестали ходити. У медустанові спростовують цей факт.

За інформацією інсайдера, дві його племінниці (з етичних міркувань прізвища не вказуємо) вже понад 12 діб не можуть відійти від наслідків щеплення.

“Одна дівчинка накульгує, інша взагалі не могла ходити. Лікарі казали, що то побічна дія й має все пройти за два дні. Але симптоми не минули й через 9 діб. Правда, зараз обидві дитини вже відчувають кінцівки й можуть повільно рухатись самостійно. Батьки возили їх на масажі”, – запевнив у телефонному режимі чоловік.

З одного боку, ризик ураження страшною хворобою – поліомієлітом, у інший спосіб, окрім щеплення, попередити не можна. Та батьки все ж вагаються, чи не нашкодить ця вакцина їх нащадкам.

“До нас протягом останніх тижнів ніхто з батьків з такими проблемами не звертався. Навіть, якщо щось таке й було, то до нас з причин побічної реакції вакцини ніхто не приходив.” – наголосив генеральний директор ТМО Любомльського і Шацького районів Володимир Дибель.

Поки, окрім нещодавнього випадку в селищі Головне, жодних прикрих моментів щодо вакцинації в районі не траплялось. Більше того, навіть у ситуації зі смертю головенського підлітка, не доведено й досі, що це саме наслідки щеплення. Тож боятися вакцинації батькам не варто, запевняє Володимир Дибель.

6 Коментарів У Любомлі від вакцини паралізувало двох малолітніх дітей, – житель міста

  1. Треба б знати яку реакцію може викликати вакцина на майбутнє. Може то в отдєльних дітей і нормально й не треба лякатися.

  2. Все за словами і зі слів… Пишіть перевірені і конкретні факти. Ці плітки втомили

  3. Ми також робили прививку.Моя дитина не могла навіть на горшочок сісти,а про те щоб ходити то й мови не було.Через два дні почала ставати і кульгаючи ходити.І нам педіатр порадила розтирати ніжку бальзамом для знімання запалення.

    • Місцева реакція, як то почервоніння, набряк, болючість, буває після профщеплення АКДП (кашлюк, дифтерія, правець) і згідно інструкцій проходить за 72 год (3 доби). Це є нормальна реакція організму на вироблення імунітету. В статті ж одні домисли _ “племінниці”, “поліомієіт”, “до лікарів не звертались”… Таке враження, що журнашлюшки шукали черговий гарячий матеріал для голосного заголовку і перевіркою фактів не особливо заморочувались.

      • А ходити діти теж перестають на кілька днів від вакцини? То шо батьки пішли не до мєсних лікарів не значить, що вони не звертались до лікарів. Побачу як ви будете про своїх паралізованих дітей на публіку розголошувати!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*