Середа, 26 червня 2019

У Любомлі урочисто відкрили фітнес-клуб (ФОТО)

03.10.2018 / Новини, Спорт

Цими днями у Любомлі гостинно відчинив перед відвідувачами двері фітнес-клуб “Gold Gym”.

Просторе, гарно і зі смаком оздоблене сучасними будматеріалами приміщення, великий вибір спортивного інвентарю, зручні, обладнані шафками для одягу, душовими кабінами і санвузлами роздягальні і найголовніше — привітний персонал й тренерський колектив — усе це покликане привабити сюди людей, для яких здоровий спосіб життя вже давно є доброю звичкою.

Відтак, є сподівання, що фітнес-клуб стане чудовим прикладом успішного втілення у життя ідеї президента міського спортклубу “Лідер” Олександра Курила та тренера Юрія Балюка.

До слова, це вже другий спортивний об’єкт, відкритий у місті останнім часом. Нагадаємо, 30 вересня в Любомлі відбулося урочисте відкриття спорткомплексу.

Привітати спортивну спільноту міста і району з гарною подією прибули: міський голова Роман Ющук, його заступник Микола Оніщук, віце-президент обласної Федерації боксу Володимир Подзізей та інші. Загалом суть їхніх виступів зводилася до того, що з відкриттям нового фітнес-клубу у його відвідувачів відкриваються і нові можливості для самовдосконалення, адже спорт є важливим атрибутом для тих, хто стежить за своїм здоров’ям і хоче зберегти бадьорість духу та красу і привабливість тіла на довгі роки.

Роман Ющук

Володимир Подзізей

Олександр Курило

Спортивний заклад поділений на кілька умовних зон. Значну частину займають різноманітні тренажери для силових вправ, гантелі і гирі різної ваги. Доволі цікавою є так звана кардіозона. Тут розташовані декілька “бігових доріжок”, також є велотренажер, орбітрек (тренажер, рухи на якому нагадують ходьбу на лижах), степпер (імітує навантаження м’язів при звичайній ходьбі).

Є тут і зал для групових занять, де всі охочі матимуть нагоду займатися аеробікою, танцями, йогою, а в окремі дні на базі клубу проводитимуться спеціальні тренування з боксу для вихованців спортклубу “Лідер” та ДЮСШ.

Ще одна новинка — зона для занять кросфітом, в тому числі й дитячим. Йдеться про спеціальну методику фітнесу, яка передбачає комплекс вправ на силу та витривалість. Кросфіт поєднує у собі елементи важкої атлетики, пауерліфтингу, гімнастики, гирьового спорту, зарядки, стронґмену, інших силових видів. В арсеналі клубу для таких занять є кросфіт-рама, гімнастичні кільця, канат, кардіотренажер “гребля”, кросфіт-м’ячі тощо.

Загалом варто зазначити, що лінійка тренажерів у фітнес-клубі є професійною, отож займатися тут можуть не тільки аматори, а й спортсмени-професіонали.

Своїм досвідом з відвідувачами завжди готові поділитися: головний тренер Юрій Балюк, тренери Олександр Охманюк, Ярослава Сікора, Людмила Пілішко, а також відомі далеко за межами Любомльщини спортсменки Анна Кухарук і Валентина Шмаль, які є призерками континентальних та світових змагань з боротьби дзюдо.

Тренери фітнес-клубу зліва направо Юрій Балюк, Олесандр Охманюк, Анна Кухарук, Валентина Шмаль, Ярослава Сікора, Людмила Пілішко

Одночасно у клубі може цілком комфортно займатися 35-40 відвідувачів. Робити це можна як самостійно, так і під керівництвом тренера.

Тепер трішки про ціни. Одразу зазначимо: вони є доволі демократичними і цілком доступними. До того ж, діє гнучка система знижок, яка працює за принципом: чим більше занять оплачуєш одразу, тим дешевше обходиться кожне.

Оскільки все пізнається у порівнянні, то й ми застосуємо такий прийом. Наприклад, якщо день-два не курити, то зекономлених коштів цілком вистачить на персональне заняття з тренером. Якщо ж від шкідливої звички утриматися тиждень-другий, то можна назбирати на безлімітний абонемент, який дозволяє відвідувати спортзал протягом місяця…

“На жаль, сьогодні алкоголь, тютюн, наркотики затягують людей, особливо молодь, у свої тенета з неймовірною швидкістю, а позбутися цих звичок надзвичайно складно, і вдається це не кожному — розмірковує Олександр Курило. — Тому треба робити все, аби людей “затягувати” у спортивні зали, у благородні тенета спорту і здорового способу життя, й ми зі свого боку і в міру своїх можливостей це робимо, адже заняття спортом — це маса позитивних емоцій, гарний настрій та мотивація”.

А й справді, чим ці слова не стимул: гроші, які могли б піти на алкогольно-тютюново-наркотичну гидоту, економляться, а здоров’я не тільки зберігається, а й додається. Хіба не так, шановні читачі?

 

 

Читайте також:

2 Коментарів У Любомлі урочисто відкрили фітнес-клуб (ФОТО)

  1. Хлопці дійсно молодці,великій вклад роблять для нашого міста і хто б що за них не говорив до цього часу ніхто не робив для розвитку на укультурення нашого міста стілки як зробили вони,були тільки слова.Байсейн ще хлопці))))

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*