Тимчасовий пункт пропуску “Адамчуки-Збереже” за три дні перетнуло понад 32 тисячі осіб

12.08.2019 / Новини

За три дні проведення десятих ювілейних Європейських днів добросусідства у Шацькому районі зафіксували більше 32 тисяч осіб перетинів кордону через пункт “Адамчуки-Збереже”.

Керівництво Шацького району підвело підсумки проведення Європейських днів добросусідства, що тривали в період з 9 по 11 серпня на тимчасовому пункті перетину кордону «Адамчуки-Збереже» між Україною та Польщею на річці Західний Буг – інформує пресслужба Шацької РДА.

За інформацією Луцького прикордонного загону за три дні через тимчасовий пункт пропуску «Адамчуки-Збереже» перетнуло кордон 32 234 тисячі громадян в обох напрямках.

Усі громадяни пропускались за документами, дійсними для перетину державного кордону. Окрім громадян України та Польщі, були й люди з інших 15 країн, зокрема: Автсралії, Німечини, США, Китаю.

Подорожуючі, в тому числі, і велосипедисти, в основному слідували з метою відпочинку та туризму, а саме: відвідати Шацькі озера, поближче познайомитись з традиціями та побутом нашої країни, а також для здійснення закупів.

Підсумком проведення Європейських днів добросусідства є те, що місцеве населення прикордонної території як Шацького району, так і Влодавського повіту зацікавлене у будівництві переходу саме в цій місцевості.

Отже, питання будівництва міжнародного автомобільного пункту пропуску через державний кордон “Адамчуки-Збереже” підтримується не лише на місцевому, а й на державному рівнях. Адже він дасть свій економічний ефект від функціонування, поглибить міжнародний контакт, сприятиме розвитку
туристичної галузі та рекреаційних територій України та Польші.

1 Коментар Тимчасовий пункт пропуску “Адамчуки-Збереже” за три дні перетнуло понад 32 тисячі осіб

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*