ТОП-7 найбільших помилок у харчуванні

26.06.2017 / Новини, Статті

Інколи ви навіть не підозрюєте, що у гонитві за здоровим способом життя, все одно робите помилки при харчуванні.

Перегляньте свій раціон та дізнаєтесь, чи деякі ваші звички не шкодять здоров’ю.

Трапеза у конкретні години

Якщо ви привчаєте свій організм до прийому їжі у певні години, то змінюєте власні природні процеси та реакцій, прискорюючи або заторможуючи їх. Відтак відчуваючи голод до визначеного обіду чи вечері, пізніше ви з’їдаєте більше, ніж потрібно. Висновок: потрібно їсти за бажанням організму частіше, але невеличкими рівномірними порціями.

Постійні перекуси

Яким би зайнятим ви не були, не можна забувати про повноцінну трапезу! Навіть кілька ситних перекусів не можуть її замінити. А вони, до слова, мають бути легкими, як-от фрукти, горіхи, йогурти, овочі і тому подібне.

Відмова від сніданку

Не рекомендується робити довгі перерви між прийомами їжі, оскільки може виникнути розлад шлунково-кишкового тракту. Тому після сну потрібно виділити час на сніданок, щоб набратися енергії на весь день.

Пізня вечеря

Така помилка найпоширеніша серед патологічних “сов”, у яких змінений графік дня. Однак не варто забувати, що завантажувати шлунок перед сном шкідливо! Краще приготувати смаколик за 3 годин до того, як будете йти до ліжка.

Швидке поглинання

Ритм життя інколи набирає неймовірних обертів, тому частенько багато хто їсть на ходу і дуже швидко. Але такі щоденні “забіги” негативно впливають на шлунок через надмірні навантаження. Погляньте та французів та італійців, які віддають на трапезу щонайменше 20 хвилин часу, залишаючись здоровими, енергійними та стрункими.

Забагато м’яса

Ніхто не забороняє їсти м’ясні страви, однак варто мати міру. Щоб серце добре працювало, то можна чергувати м’ясо з рибою, птицею та кисломолочними продуктами, які легше переварюються та теж є корисними.

Любов до солі

Особлива любов до того, щоб досолити майже кожну страву може загрожувати проблемами з серцем, нирками, судинами та зором! Тому варто знати міру, яка складає 5 г на добу (максимум).

Джерело: ladyhealth

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*