Понеділок, 27 травня 2019,08:07

Суперкубок Любомльщини з футболу дістався команді Куснищ (ФОТО)

13.05.2019 / Новини, Спорт

У неділю, 12 травня на міському стадіоні “Колос” відбувся матч за Суперкубок району з футболу.

У поєдинку з трофей зійшлися минулорічний чемпіон району — команда селища Головне і володар Кубка 2018 року — команда Куснищ.

Команди розпочали досить активно і вже до 35-ї хвилини встигли обмінятися голами. Втім, рахунок так і залишався нічийним 0:0, оскільки в обох випадках взяття воріт було з офсайду. Щодо гольових моментів, то за цей же проміжок часу куснищанці могли забити один раз, а головненці — чотири.

Ну а перший гол глядачів побачили на 37-ій хвилині: головненці порушили правила недалеко від своїх воріт, пробивати штрафний взявся гравець куснищанської команди Василь Войтюк. Удар — м’яч описав дугу і влетів у сітку воріт — 1:0. Не встигла команда Головна оговтатися від пропущеного м’яча, як за хвилину Сергій Котюк знайшов шпарину в обороні суперників і збільшив перевагу.

Ще через дві хвилини куснищанці забили втретє, але знову з офсайду, відтак, рахунок не змінився — 2:0.

На останніх секундах першого тайму стався неприємний момент: гравець головненської команди Олександр Згоранець зазнав ушкодження, зіткнувшись з куснищанським голкіпером Владиславом Гвоздецьким, і зі стадіону його забирав автомобіль невідкладної медичної допомоги.

У другій половині зустрічі темп гри значно впав, на полі тривала боротьба здебільшого від одного штрафного майданчика до іншого, але до якогось загострення біля воріт суперників не доходило. І лише не другій компенсованій хвилині гравець Куснищ Олег Цюп’ящук скористався помилкою захисту суперників, вийшов сам на сам з воротарем й остаточно зняв усі сумніви щодо того, куди поїде Суперкубок району — 3:0 — красива і заслужена перемога куснищанців.